Album: Circuit Gărgălău


<p>După 13 ani 10 luni și 16 zile am refăcut acest circuit. <a href="https://photos.rusiczki.net/albums/72157631070219004">Vizita anterioară.</a></p>
Foarte mov și primul petec de zăpadă
Apare Borsecul din geantă
Destul de sus
Zăpadă în iunie!
Ioana și omătul
Coborâm în gașcă mărită
Căldarea cu Lacul Știol
Coborâm în continuare
Mai avem de coborât
Tăul Hărdău
La revedere!